כתבות/צמחים/עיצוב סידורי פרחים מהגינה לבית
 


עיצוב סידורי צמחים מהגינה לבית בקלי קלות

באים לכם אורחים הביתה ואתם רוצים לקשט את השולחן או הסלון? אתם רוצים לפנק את עצמכם במשהו יפה ורענן בבית? – אין כמו זר צמחים צבעוני ומלבב שיוסיף לאוירה.
אם יש לכם גינה ויש בה שיחים ועיצים, הרבה מהם יוכלו לקשט את הבית בסידורים מדהימים כמעט ללא עלות, וריח טרי ומרענן של צמחי הגינה ימלא את ביתכם.

 
 

הרבה מצמחי הגן יכולים לשמש כענפי קישוט בסידורי פרחים, אין להם חיי מדף ארוכים כדי לשווק אותם לחנויות, אך הם יכולים בהחלט לענג אתכם בסידור על השולחן למספר ימים ואף יותר, לעיתים יותר מפרח שנקנה בחנות.

יש שיחים רבים עם עלים מעניינים, בהם תוכלו להשתמש, המלבלבים באדמדם כמו מינים שונים של סיזיגיום, פוטיניה, בן עוזרר, שיחים עם עלים זהובים כמו מללויקות ודורנטה, עלים בצורות מענינות כמו גרוילאה רובין גורדון וגרוילאה ג'ונסוני שתוכלו לגזום מהם ענפים והם גם "יודו" לכם על הגיזום.
 גבעולים של עשבוניים שונים כמו שבטבט, וקני במבוק ננסיים יכולים לתת כיוון שונה, ופריחות של דגניים נותנות מראה עדין.

הרבה מהצמחים יוצרים פירות מיוחדים שמוסיפים גוון לסידורי הפרחים כמו חבושיות עם פירות דמויי כדורים בצבע אדום-כתום, אוכנה בפריה האדום שחור, איקליפטוסים עם פירות יבשים גדולים וקטנים ועוד רבים אחרים.

וכמובן פירחיהם של שיחים רבים מהגינה ישתלבו בסידורים – בעונה זו אפשר לקטוף פרחי גרוילאות, איקליפטוסים בפריחותיהם המענינות, אדמום במספר גוונים, השיטות יתחילו לפרוח בקרוב וכמובן פרחי הקמליה הנפלאים.

כל אלה גדלים בגינות של כל אחד מאיתנו בקלות רבה. לכל אורך השנה יש דברים יפים וצבעוניים, ואפשר להתחדש כל העת בסידורים שונים.
 

כל שאתם צריכים זו מזמרה טובה, ספוג לסידורי פרחים, כמה כלים יפים כדי לערוך בהם את הסידורים, כמה טיפים של סוגי צמחים שכדאי לעבוד איתם,  קצת ידע בהתאמת צבעים ואסתטיקה והרבה השראה ואהבה לצמחים ותוכלו ליצור סידורים יפים שיחזיקו מספר ימים בבית.

סידורי הפרחים נערכו ע"י הגב' ויולה צוויג ממשתלת וונדי. 

 
בניית אתריםבניית אתריםעולם הגן - אתר הבית של משתלות וונדי וקלשתיל