חיפוש
מוצרים
כתבות
וונדי/תחרות גינות עד הלום/פשטות - צמח בר

  

צמח בר

"מה שלא יהיה פשוט, פשוט לא יהיה"

כמו בגינה זו, גם החברה מתאפיינת בפשטות ומחשבה לטווח הארוך.
בגינה זו המוצגת לפניכם ובכלל, בולטים המרכיבים הטבעיים ללא חומרים סינתטיים.
אך עם זאת ברוב עבודותינו נשתדל למצוא התאמה מלאה בין השקפת עולמנו, לזו של הלקוח.
חברת "צמח בר" עוסקת היום ברוב תחומי הגינון, כגון:
אחזקה פרטית, אחזקה ציבורית והקמת גינון ציבורי, אך ההתמחות המקצועית הבלתי מתפשרת מכוונת להקמת גינות פרטיות, ייחודיות, ברמה הגבוהה ביותר.
מוצגת לפניכם גינה קטנה טבעית ופשוטה, שמתבססת על יכולת לשלב סלעים, אדני רכבת וחיפויים למינהם, ביחד עם צמחיה רב שנתית, צמחיה טרופית, עונתיים וכל סוגי הצמחים.

"צמח בר" מאמינה בגוון והתאמת הגינה לצורכי הלקוח, שילוב של גינות בסגנון טבעי-בר, בעלי מאפיינים ארץ ישראלים, לבין שילוב של גינה נקייה, טרופית, שדורשת אחזקה מינימלית.
"צמח בר" מתמחים בכל סוגי ההשקיה ודואגים שבכל גינה, תהייה מערכת  יעילה, ממוחשבת, שכוללת מערכת דישון חסכונית במים, עם ראיה ואחריות לטווח הארוך.

 

אצלנו ב"צמח בר" כל גינה היא פרויקט בפני עצמו מהקטנה לגדולה. בירור צרכים אצל הלקוח – בשילוב של ראיה מקצועית ויצירתית, מחשבה וניסיון של למעלה מחמש שנים של עשייה,   כוח עבודה ישראלי,  עם אחריות מלאה, ביקורת תקופתית ומעקב בלתי מתפשר. 

כמו כן קיימת אפשרות של ליווי צמוד של הקמת גינה ע"י אדריכל נוף, של חברת "ביוטופ", המתמחה למעלה מעשר שנים בתכנון של גינות ייחודיות, משלב התוכניות, ליווי העבודה בשטח ועד לשלב המסירה.

"צמח בר" תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

צמח בר
איל שטרן - 2030222 - 050

בניית אתריםבניית אתריםעולם הגן - אתר הבית של משתלות וונדי וקלשתיל