חיפוש
מוצרים
כתבות
וונדי/תחרות גינות עד הלום/בני מזנק
  

בוסתן תבלין - ירוק תכנון וביצוע גנים

 
 
בגן הדגמה זה בחרנו לשלב בוסתן עצי פרי עם צמחי תבלין/מרפא וצמחיה מאוקלמת מארצות רחוקות המשלימה את הגוונים והצבעים.
בצירוף מספר אלמנטים מן הדומם יצרנו בתקציב לא גבוה גינה בעלת ערך מוסף ובעלת אופי ומראה מקומי, גינה המביאה את הטבע אל ביתך, אשר יוצרת לך פינה קטנה בה אתה יכול להירגע מתלאות היום וקצב החיים "המהיר משהו" במדינתנו, להרגיש בין הרים ולהיות בביתך!
סגנון זה יכול להתאים לכל אזור בארץ ולכל גודל גינה, אפשר לשלבו כפינה קטנה ואינטימית בתוך מכלול שלם של גן ו/או בגן בפני עצמו.
יתרונות גן זה בהם רבים ובעלי ערך מוסף רב:
שילוב בין הפרקטיות והאסטטיקה.
גינה חסכונית בתצרוכת המים שלה וברמת האחזקה, מה שלא מתנגש עם מופעי פריחה מרהיבים שלא נגמרים וגוונים שונים ומעניינים של עלווה היוצרים מרבדים טבעיים ויפיפיים.
את פרות גינה זו אתם יכולים לקטוף! ולאכול... (ועוד יש אפשרות לפרות אורגניים).
הערך המוסף של צמחי התבלין והמרפא אשר מעבר ליופי, שפע הצבעים והריחות שהם מספקים, ניחנים בסגולות קולינריות ורפואיות רבות.
גינה זו בנויה אך ורק מצמחים רב שנתיים אשר אין צורך להחליפם אחת לתקופה והגינה לא תישאר לפתע ערומה ביום אחד בהיר.
 *  שימוש בצמחים בעלי צורות צימוח שונות וגובה משתנה, עלוות בצבעים שונים יוצרים עניין ואינטראקציה בין כל מרכיבי הגן, הרגשה של "טבעי מאורגן".
בגינה זו אתם תחזו במופע שינויי העונות עם כל החן והקסם אשר כל תקופה מעניקה לגן, מהרגשה של התחדשות ולבלוב דרך פריחה שופעת וירוק עז ועד היופי האצילי והבכותי בזמן שלכת.
תוספת הדומם בגן זה מהווה מרכיב מרכזי בהקניית האווירה והמראה הטבעי והפראי לגן המלאכותי שבנינו, השימוש בסלעי ענק חרוצים וטבעיים אשר נראים כאילו היו שם מאז ומעולם עם חלוקי הנחל על גודלם המשתנה שכל כך מוכרים לנו מנחלי ארצנו.
שילובם עם הצמחייה בצורה מבולגנת אך מאורגנת, כאלמנט משלים לגן עם שביל הגישה העדין, בעל הקווים הזורמים ואבני החצץ הלבנות יוצר לנו תחושת נאמנות למקור ללא עודף קיטץ' או דרמטיות מיותרת, כי הרי תפקידנו הוא להביא את הטבע על כל צבעיו וניחוחותיו אל ביתך..... ולא לבנות בניינים.
 


ירוק תכנון וביצוע גנים - בני מזנק בע"מ
מזנק גיא 7493452/3 - 057  8574374 - 08

בניית אתריםבניית אתריםעולם הגן - אתר הבית של משתלות וונדי וקלשתיל